GRATUIT! 5 pachete de consultații și o operație în sfera genito-mamară | Royal Hospital

CAMPANIE SOCIALĂ

O FEMEIE SĂNĂTOASĂ PENTRU O FAMILIE MAI FERICITĂ

Știm cât de greu îți este să fii femeie, soție, mamă sănătoasă.

Este normal să îți dorești să previi, să fii diagnosticată  și să tratezi orice afecțiune ginecologică sau mamară,
într-un spital modern, impecabil.

Știm că este normal să fii întâmpinată de un personal medical atent la nevoile tale și să fii tratată de medici ultraspecializați care să-ți ofere soluții medicale de încredere.

Știm, de asemenea, că dacă îți dorești performanță și calitate în ceea ce privește actul medical, acest lucru implică anumite costuri, care se regăsesc și la Royal Hospital Bucharest.

Ne propunem în continuare să ne menținem standardele de calitate, să oferim informații și servicii medicale complete și actualizate și să convingem cât mai mulți pacienți că prevenția este importantă.

De aceea, începând cu 1 septembrie, în fiecare lună, Royal Hospital Bucharest oferă
5 pachete complete
de investigare a sănătății gineco-mamare,
în valoare cumulată de 6400 lei.

Un pachet de prevenție pentru sănătatea gineco-mamară are valoarea de 1280 lei și cuprinde:

•  consultație ginecologică

•  ecografie transvaginală

•  examen complet secreție vaginală;

•  examen Babeș-Papanicolaou;

•  consultație mamară

•  ecografie mamară (+/- elastografie)

•  mamografie digitalizată.

Și tot din 1 septembrie vom efectua
o operație în sfera ginecologică sau mamară

GRATUIT.

Operația va fi efectuată de către unul dintre medicii spitalului, recuperarea postoperatorie fiind posibilă într-una dintre rezervele de lux ale Royal Hospital Bucharest.

Operația în sfera ginecologică sau mamară, total gratuită, cuprinde:

• analize pre-operatorii;

• consultație anestezica+ anestezie totală;

• operația;

•  examen histopatologic;

•  spitalizare.

Acest premiu, acordat lunar, are o valoare aproximativa de 8.000 – 15.000 lei,
în funcție de complexitatea cazului.

TOTUL FĂRĂ NICI UN COST

Cazurile medicale vor fi preselectate în baza formularului de mai jos, fiind supuse apoi unui proces de selecție strict, de către comisia medicală de specialitate.

Pentru că ne pasă de sănătatea ta
și pentru că am jurat să facem bine,

FACEM BINE!

Pentru a participa în campanie este necesar să completați formularul de mai jos.
Înainte de a completa formularul, vă rugăm sa citiți regulamentul de desfășurare al campaniei!

FORMULAR DE ÎNSCRIERE ÎN CAMPANIE

Starea civilă

Venitul lunar

Apăsând butonul "Trimite" confirmați că sunteți de acord cu termenii de utilizare ai site-ului Royal Hospital