Sănătatea ta, misiunea noastră!

Plătești operația chirurgicală de care ai nevoie în rate!

Operatia pro bono Royal Hospital

Costurile tratamentelor chirurgicale la Royal Hospital se pot achita în rate

Atunci când sănătatea ta este în joc, grija banilor este ultima pe care ți-ai dori să o ai pe cap. Limitările financiare nu ar trebui să fie motivul amânării unei intervenții chirurgicale necesare.

Sănătatea ta este mai presus de orice, iar la Royal Hospital ne dorim să poți accesa, fără impedimente, procedura chirurgicală de care ai nevoie.

Ne-am asigurat că vei trece cu bine peste această perioadă. Royal Hospital a stabilit un parteneriat cu TBI Pay, special pentru ca tu să îți poți plăti serviciile medicale pe care, altfel, poate nu ți le-ai permite.

Acum ai posibilitate să optezi pentru plata în rate a intervenției tale chirurgicale și îți punem la dispoziție două opțiuni:

• 12 rate cu dobândă ZERO (perioadă limitată);
  • până la 60 de rate cu o dobândă stabilită de bancă.

Care sunt pașii?

• Atunci când soliciți această modalitate de plată, Royal Hospital și TBI Pay se vor ocupa de interogarea ANAF.
  • Dacă totul decurge bine și creditul se aprobă, vei primi un cod pe telefon, prin intermediul căruia vei semna contractul de credit.
  • Vei transmite toate actele necesare, pentru obținerea creditului.
  • Toate procedurile se vor desfășura transparent, simplu și comod.
  • Nu este nevoie să faci drumuri la bancă, procesul va fi facilitat de internet.
  • Vei avea la dispoziție o persoană dedicată, care te va asista pe tot parcursul colaborării.
  • Îți vei gestiona eficient economiile și vei opta pentru varianta cea mai potrivită nevoilor tale.
  • Ai parte de cea mai bună dobândă din piață, fixă, pe toată durata creditului.

Te relaxezi, te pregătești pentru operație și uiți de griji, pentru că totul va fi bine!

De ce să alegi Royal Hospital pentru o intervenție chirurgicală?

• Cazul tău va fi gestionat de către cei mai buni chirurgi.
  • Spitalul dispune de cele mai avansate dotări tehnologice.
  • Te vei bucura de condiții deosebite de spitalizare, precum și de toată atenția personalului medical, care îți va fi alături.

Fă-ți o programare și vino să faci cunoștință cu cei mai buni profesioniști în domeniul chirurgiei: echipa medicală Royal Hospital.

Echipă medicală completă

La Royal Hospital, echipa multidisciplinară de medici chirurgi specialiști dispun de un bloc operator complet echipat și aparatura necesară pentru a realiza orice tip de investigație sau procedură este necesară pentru sănătatea ta, fără întârziere, în același loc.